Válogatott keret

 

 

 

FÉRFI VÁLOGATOTT KERET

 

 

1. KAKUK Levente
1980.04.01.
Győr-Szol TC
2002. Páros Világbajnok
2004. Csapat Világbajnok
2007. Csapat Világbajnok
2013. Felnőtt Férfi Csapat Világbajnok
2014. Egyéni Világbajnok
2.

ZAPLETÁN Zsombor
1985.04.24.
Répcelaki SE
2007. Csapat Világbajnok

2013. Felnőtt Férfi Csapat Világbajnok

3.

NEMES Attila
1979.02.04
Zalaegerszegi TK
2010. Sprint Világbajnok

2013. Felnőtt Férfi Csapat Világbajnok

4.   FEHÉR Zoltán
5.   BOTHÁZI Péter
6.   RUDOLF Balázs
7.   MOLNÁR Pál
8.

KISS Norbert
1980.06.29.
Szegedi TE
2004. Csapat Világbajnok
2007. Csapat Világbajnok
2008. Egyéni összetett világbajnok
2012. Sprint Világbajnok
2013. Felnőtt Férfi Csapat Világbajnok
2014. Tandem Mix Világbajnok

9.

KARSAI László
1967.06.11
Szegedi TE
2004. Csapat Világbajnok
2007. Csapat Világbajnok

2013. Felnőtt Férfi Csapat Világbajnok

10.

KISS Tamás
1984.06.29.
KK Neumarkt

2013. Felnőtt Férfi Csapat Világbajnok
2014. Összetett Egyéni Világbajnok

11.   BRANCSEK János
12. BOANTA Claudiu
1975.08.25
2013. Csapat Világbajnok
KV Kronlachner Wr. Neustadt
13. KOVÁCS Gábor
1976.08.26
KK Neumarkt
2002. Páros Világbajnok
2004. Csapat Világbajnok
2007. Csapat Világbajnok
2008. Sprint Világbajnok

 

NŐI VÁLOGATOTT KERET

 

1. FEGYVERES Petra
1985.07.31
Rákoshegyi VSE
2013. Csapat Világbajnok
2.

MÉHÉSZ Anita
1983.08.22
Rákoshegyi VSE
2011. Csapat Világbajnok
2013. Csapat Világbajnok

3. RÓZSA DRAJKÓ Gabriella
1984.04.06.
Rákoshegyi VSE
4.

SÁFRÁNY Anita
1980.02.28.
Rákoshegyi VSE
2013. Csapat Világbajnok

 

5.

  TÓTH Katalin
6.   AIRIZER Emese
7.  

HEGEDŰS Anita

8.   SASS Edit
9. DALLOSNÉ TAKÁCS Anita
1984.02.24
Balatoni Vasas SE
10.   NEMES Irén
11.

 

NEMES-JUHÁSZ Gabriella
1976.12.20
DKV Schlaining
2013. Csapat Világbajnok

12. SAJERMANN Nóra
1990.12.22
Rákoshegyi VSE
2011. Csapat Világbajnok
2013. Csapat Világbajnok
    DALLOSNÉ TAKÁCS Anita

 

 

U18 - SERDÜLŐ FÉRFIAK

Szövetségi kapitány
Juhász Tibor
1950.03.24.

 

 

 

1.   NAGY Bálint
1998.06.07
GYŐR-SZOL TC.
2.   HORVÁTH Márton
1997.09.06
Balogunyom TK.

 

 

U18- SERDÜLŐ NŐK

Szövetségi kapitány
Weinacht János
1942.09.08

 

 

 

1.   SOLTÉSZ Zsófia
2000.12.01
BKV Előre SC.
2.   SABJÁN Csenge
2000.08.28
ZTE-ZÁÉV TK.
3.    

 

 

U23 - IFJÚSÁGI FÉRFIAK


Szövetségi kapitány
Juhász Tibor
1950.03.24.

 

 



1.   BRANCSEK János
1995.09.19
KSV Wien
2.   HORVÁTH Péter
1996.02.17
BBSV Wien
3.   PINTÉR Károly
1992.12.04
Zalaegerszegi TK
4.   FARKAS Ádám
1995.03.20
Zalaegerszegi TK
5.   TÓTH Áron
1993.04.01
Szolnoki MÁV SE.
6.   TÓTH Tamás
1993.04.01
BKV Előre SC
7.   CSEH Bence
1993.02.18
Szentgotthárdi VSE
8.   MOLNÁR Pál
1993.04.28
Sport 36-Vasasszonyfa SE
9.   LENDVAI András
1996.09.10
GYŐR-SZOL TC
10.   POROSZLAI Gergő
1993.04.09
Szegedi TE

 

 

 

 

U23 - IFJÚSÁGI NŐK

Szövetségi kapitány
Weinacht János
1942.09.08.

 

 

1.   SOLTÉSZ Katalin
1993.09.19
BKV Előre SC.
2.   URBÁN Brigitta
1996.04.06
SK Wessely
3.   TÓTH Dorottya
1993.07.20
BKV Előre SC.
4.   FEKETE Ágnes
1993.07.07
Rákoshegyi VSE
5.   TÓTH Katalin
1997.02.03
BKV Előre SC.
6.   TÓBIÁS Anett
1996.11.29
Rákoshegyi VSE
7.  
NAGY Beatrix
1993.10.28
BKV Előre SC.
8.   HEGEDŰS Anita
1993.11.01.
KSV Wien
9.   GÁL Henrietta
1997.01.02
ZTE-ZÁÉV TK
10.   HÁRI Boglárka
1998.03.02
Ferencvárosi TC
11.   URBÁN Viktória
1995.06.23
SK Wessely
12.  
HANNIG Viktória
1996.01.30
Dynamic TSK
13.   BARKÓCZI Klára
1997.09.07
Ferencvárosi TC