Magyar válogatott

 

Felnőtt válogatottak bő kerete a 2023. évi csapat Világbajnokságra
 

FÉRFIAK

Kiss Norbert - Zengő Alföld Szegedi TE

Zapletán Zsombor - Zengő Alföld Szegedi TE

Kozma Károly - Zengő Alföld Szegedi TE

Kakuk Levente - Zalaegerszegi TK

Farkas Ádám - Zalaegerszegi TK

Rudolf Balázs - SKC Sonnensee Ritzing

Járfás Szilárd - Zalaegerszegi TK

Nemes Attila - Zalaegerszegi TK

Móricz Zoltán - Répcelaki SE

Horváth Zoltán - Répcelaki SE

Botházy Péter - Investment Közutasok Kaposvári TK

Brancsek János - Investment Közutasok Kaposvári TK

 

Szövetségi kapitány: Csányi Béla

Szövetségi edző: Kiss Zsolt

 

NŐK

Méhész Anita - KK Mlaka RIjeka

Sáfrány Anita - KK Mlaka RIjeka

Sass Edit -  Ipartechnika Győr SE

Tóth Katalin - Ipartechnika Győr SE

Horváth Sarolta - Ipartechnika Győr SE

Hári Boglárka - Ferencvárosi TC

Nemes Irén - DKV Schlaining 

Airizer Emese - ZTE-ZÁÉV TK

Csongrádi Gyöngyi - Rákoshegyi VSE

Bálintfy Cintia - Rákoshegyi VSE

Szalai-Bordács Dorottya - Rákoshegyi VSE

Németh Enikő - SKC Kleinwarasdorf 

 

Szövetségi kapitány: Orosz István 

Szövetségi edző: Sáfrány Anita

 

Utánpótlás válogatottak bő kerete a 2022. évi Világbajnokságra (U18, U23)

 

FÉRFIAK

Banai Bence - Sárvári Kinizsi SE

Biacsi Bence - Soproni Sörgurítók SE

Cserpnyák Martin - Szentgotthárdi VSE

Gombos Gergely - Balogunyom TK

Ivanyik Dávid - Zengő Alföld Szegedi TE

Ivanyik Richárd - Zengő Alföld Szegedi TE

Juhász Bence - Ferencvárosi TC

Karba Bálint - Szentgotthárdi VSE

Németh Máté - Győr-Szol TC

Oswald Dániel - Zalaegerszegi TK

Sziklási Tibor - Köfém SC

Tóth Dániel - Győr-Szol TC

 

Szövetségi kapitány: Tróbert József

 

NŐK

Kovács Natália – Bátonyterenyei TK

Kis-Horváth Luca – Rákoshegyi VSE

László Kata – ZTE-ZÁÉV TK

Sabján Csenge – ZTE-ZÁÉV TK

Bázsa Viktória – Balatoni Vasas SE

Jezsoviczki Anna - Balatoni Vasas SE

Hegedűs Tímea – Ferencvárosi TC

Bálintfy Cintia – Rákoshegyi VSE

Pásztor Enikő – Rákoshegyi VSE

Végh-Soltész Zsófia – BKV Előre SC

Németh Enikő – KSC Kleinwarasdorf

Falusi Liliána – DKV Schlainig

 

Tartalék játékosok:

Istenes Hanna - Ipartechnika Győr SE

Rácz Jázmin - Bátonyterenyei TK

Juhász Gréta - Rákoshegyi VSE

 

Szövetségi kapitány: Harcos Ágnes